piątek, 25 stycznia 2019

Moherowy szal - hit ostatnich miesięcy


Szal wykonany z bardzo delikatnego moheru z domieszką jedwabiu. Ciepły i bardzo dekoracyjny. Przydatny zimą jak i wiosną. Na kurtkę, płaszcz i elegancką sukienkę jako ozdoba.
  Idealny na prezent z okazji Dnia Kobiet i Dnia Matki.
Wymiary to 50cm x 200cm.  
Bardzo duży wybór kolorystyczny.
Czas oczekiwania na wykonanie około 14 dni.






Szal, szydełko, moher, drops, kid silk



Kolor szary,  dostępny od ręki. Wymiary 50cmx200cm. 
Zainteresowanych zapraszam do pisania 📧 lub komentarz pod postem. 

                                       
Szal, szydełko, moher, jedwab, drops, kid silk

Szal, szydełko, moher, jedwab, drops, kid silk*

Szal, szydełko, moher, jedwab, drops, kid silk

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam gorąco Arleta 💖

Ps. Zapraszam do mojego butiku 😍


czwartek, 3 stycznia 2019

Nastał Nowy Rok 2019.

Witajcie, u mnie jeszcze świątecznie. 
Już niedługo nowe robótki i dużo planów na 
nowy rok. 






   Pozdrawiam Arleta 💖

wtorek, 13 listopada 2018

Szydełkowe firanki


Witajcie, to taki szybki post. 
Muszę jakoś powrócić do publikowania na blogu. Nie mam ostatnio czasu. Ale może coś się uda. 
Pozdrawiam Was kochani, jeśli jeszcze ktoś tu zagląda 😍











piątek, 10 marca 2017

Szydełkowe pisanki


   Witajcie,

   Obecnie robię już ozdoby świąteczne. Płaskie pisanki do zawieszenia. Robiłam je szydełkiem Tulip nr 1,5 mm z kordonka Kaja.
   Zaczynam też ozdabiać gęsie pisanki, już takie robiłam w tamtym roku, tutaj KLIK









                           Pozdrawiam wszystkich gorąco Arleta ♥

środa, 1 lutego 2017

Szalik z kapturem i mitenki ♥

Witajcie!

   Bardzo gorąco witam nowych gości, mam nadzieje, że zostaniecie u mnie dłużej.😍

   W ostatnim tygodniu robiłam takie oto zamówienie. 
Szalik z kapturem i mitenki. Kaptur robiłam wzorem muszelkowym by był dość gęsty, a szalik powstał z ażurowych elementów. 
Całość robiłam szydełkiem nr4 , z Alize Lanagold 800.Ta wełna to mieszanka 51% akrylu i 49 % wełny. 
Komplet jest bardzo funkcjonalny, ciepły i nie ,,gryzie,,. 








Mitenki są wygodne i  praktyczne,  bardzo dobrze prowadzi się w nich samochód.







Pozdrawiam wszystkich odwiedzających ,
dziękuję za komentarze   Arleta ♥

środa, 25 stycznia 2017

Małe serwetki


   Witajcie,

   Koleżanka poprosiła mnie o delikatne serwetki pod filiżankę. Miały być szare i ażurowe. Wybrałam nitkę o nazwie Snehurka i szydełko Tulip nr 1,5  mm. Robiło się je bardzo przyjemnie i szybko. To był odpoczynek od szydełkowania kaptura z wełny. Już niedługo go pokażę.
Zapraszam Was kochani do odwiedzania mojej strony na FB i na instagram.








 Pozdrawiam wszystkich odwiedzających ,
dziękuję za komentarze   Arleta ♥


środa, 18 stycznia 2017

Chusta na szydełku.




   Witajcie,

Zrobiłam ostatnio chusto-szal dla siebie. Zużyłam 2 motki po 100 gram tureckiej  Rozetti -30% wełny i 70 % akrylu. 
Szydełko nr 4,5.









Dla zainteresowanych zamieszczam wzór. 

   Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i dziękuję za komentarze   Arleta ♥